Mechanik samochodowy w Naaldwijk

data ogłoszenia1 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaNaaldwijk
Cena / Stawka godzinowa:
1800-2300
Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs sp. z o.o. (nr cert.20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na produkcji (i inne)w Holandii.
Zadzwoń do Agnieszka

    Opis stanowiska:

    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną diagnozę usterek, naprawę mechaniczną oraz elektryczną w samochodach osobowych.

    Przestrzeganie prawidłowej technologii napraw producentów pojazdów.

    Przeprowadzanie przeglądów i diagnoz pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.

    Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska.

    Dbałość o ład i porządek.

    Wymagania:

     minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika /elektromechanika samochodowego

     bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki oraz elektryki samochodowej

     diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych w nowoczesnych autach osobowych

     umiejętność diagnozy przy wykorzystaniu testerów

     systematyczność i dobra organizacja pracy

     prawo jazdy kat. B

     zdolność samokształcenia

     umiejętność pracy w zespole

     znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników

    • Wynagrodzenie na poziomie 1800€-2300€ netto miesięcznie( uzależnione od indywidualnych wyników)

    • Niezbędne narzędzia

    • Możliwość zakwaterowania na mieszkaniu służbowym

    • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem i ubezpieczeniem

      Ogłoszenia

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch