Malarz przemysłowy * 380 – 400 Euro netto/ tydzień

data ogłoszenia16 listopada 2020
miasto ogłoszeniaVelsen-Noord
Cena / Stawka godzinowa:
14€
Work4You
Zadzwoń do Rekrutacja

    Numer telefonu: +48-3-2440-1474

    Dla naszego klienta z Velsen Noord poszukujemy kandydata na stanowisko

    Malarz przemysłowy

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie od 14 Euro brutto/ h
    • Przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 380€ - 400€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
    • Dla osób z własnym zakwaterowaniem wynagrodzenie przy 40 godzinach 440€-460€ netto
    • Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
    • Cotygodniowe wypłaty
    • Możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
    • Zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie
    • Ubezpieczenie, koszt 24€ tygodniowo
    • Pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
    • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • Częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów
    • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola sprzętu i narzędzi
    • Kontrola ustawień
    • Samodzielne mieszanie farb, utwardzaczy itp.
    • Malowanie konstrukcji za pomocą pomp Graco/ Wagner
    • Pozostałe prace malarskie i logistyczne
    • Firma zajmuje się piaskowaniem i malowaniem powierzchni takich jak konstrukcje stalowe, rury, kominy, zbiorniki, urządzenia, mosty.
    • Praca od poniedziałku do piątku 7:00 do 16:00 + możliwe extra płatne nadgodziny.

    Wymagania:

    • Aktualne cv w j. angielskim
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
    • Minimum 5 lat doświadczenia w malowaniu natryskowym
    • Umiejętność doboru farb wieloskładnikowych, ustawienia pomp i sprawdzania grubości warstw
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziany własny samochód

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze