Malarz /Lakiernik Kontenerów

data ogłoszenia19 lutego 2021
miasto ogłoszeniaOss
Cena / Stawka godzinowa:
10-15€
Malarz Natryskowy
Zadzwoń do covebo

    Dla naszego klienta w miejscowości Eindhoven poszukujemy pracownika na stanowisko Malarz /Lakiernik Kontenerów. Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku jest wymagane.

    Umiejętność obsługi agregatu/pistoletu lakierniczego.

    Wymagana dokładność wykonywanej pracy, znajomość Języka angielskiego lub holenderskiego (mile widziane)

    Zakres obowiązków:

    • Malowanie metodą proszkową konstrukcji stalowych(kontenerów), oczyszczanie powierzchni przed malowaniem.
    • Praca na danym stanowisku jest w trybie jednozmianowym od godziny 07:30 do 16:30.
    • Praca jest na dłuższy okres.

    Co oferujemy:

    • zakwaterowanie (dobre warunki mieszkaniowe, posiadamy także zdjęcia lokacji)
    • darmowy transport do pracy (prawo jazdy mile widziane)
    • całodobową opiekę koordynatora (w nagłych wypadkach)
    • 4-tygodniową wypłatę z możliwością zaliczki

    Wymagania:

    • znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37