MAGAZYN – PRACA GRUDZIEN

data ogłoszenia14 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaRozenburg
Cena / Stawka godzinowa:
11.08€
Pracownik magazynu/ skanowanie przesyłek/ rozładunek plat
Zadzwoń do Rekrutacja

    Pracownik magazynu/ skanowanie przesylek/ rozladunek plat

    Zapisy fo projektu:  juz dzis zarezerwuj swoje miejsce

    Dla jednego ze swoich klientów logistycznych z regionu Schiphol ( kod pocztowy miejsca pracy 1437 )

    Neutral Freight Academy BV poszukuje pracowników magazynowych ( skanowanie i zbieranie zamowien )

      ZMIANA: dzienna

    Pracodawca gwarantuje:

    - zatrudnienie bezposrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizujacej sie rozwiazaniami personalnymi dla sektora logistycznego.

    - umowa holenderska zgodnie z obowiazujycym cao z mozliwoscia zatrudnienia bezposrednio u swojego klienta na vast kontrakcie

    * wynagrodzenie tygodniowe adekwatne do doswiadczenia i stanowiska

    - Gwarancja godzin

    - Kursy i szkolenia - podnoszace kwalifikacje zawodowe i niezbedne do prawidlowego wykonywania powierzonych zadan ( VOG, PMT oraz inne )

    Opis stanowiska:

    Do twoich codziennych obowiazków nalezalo bedzie:

    • skanowanie produktow przeznaczonych do wysylki

    • dbalosc o pozadek i czystosc w miejscu pracy

    • zabezpieczanie i raportowanie uszkodzen

    • Zbieranie zaowien zgodnei ze specyfikacja

    • Wspólpraca z innymi czlonkami zespolu magazynu, aby skutecznie wykonywac przydzielone zadania

    Wymagania:

    • Zdolnosci do pracy ze skanerem

    • Znajomosc popularnych narzedzi i sprzetu magazynowego;

    • Dokladnosc, czujnosc i zorientowanie na szczególy;

    • Silna etyka pracy;

    • wlasne zakwaterowanie ( jak najblizej lotniska Schiphol )

    Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: [email protected]

    W tytule prosze wpisac grudzien skaner

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel