Lakiernika Przemysłowego z doświadczeniem

data ogłoszenia16 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaEersel
Cena / Stawka godzinowa:
13.36€
poszukujemy doświadczonego Lakiernika przemysłowego

    Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego Lakiernika przemysłowego. Firma zajmująca się lakierowaniem, piaskowaniem, malowaniem na mokro i powlekaniem różnych konstrukcji stalowych , od małych ogrodzeń i koparek po duże i ciężkie materiały przemysłowe.

    Zakres obowiązków: • Lakierowanie/malowanie rożnego rodzaju metalowych konstrukcji miedzy innymi koparek (malowanie na mokro) • przygotowywanie powierzchni do lakierowania • wizualna kontrola gotowych produktów

    Wymagania: • kilkuletnie doświadczenie jako lakiernik przemysłowy • precyzja i dokładność • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego • prawo jazdy kategorii B • mile widziany certyfikat VCA

    Oferujemy: • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, stawka startowa €13.36 / godz. + dodatek zmianowy 14 % • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in ET • dobre warunki mieszkaniowe • transport z zakwaterowania do miejsca pracy • ubezpieczenie zdrowotne • opiekę polskojęzycznych koordynatorów • możliwości rozwoju i awansu • bezpłatny kurs języka holenderskiego • bonusy za polecenie pracownika Aplikuj ! [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h