Krawiec/Krawcowa

data ogłoszenia18 listopada 2020
miasto ogłoszeniaWormerveer
Cena / Stawka godzinowa:
300€
orange jobs
Zadzwoń do Rekrutacja

    Krawiec/Krawcowa, +/-300€-430€ netto tyg. Stabilna praca, Wormerveer, Holandia

    Masz doświadczenie jako krawcowa / krawiec? Posiadasz zdolności manualne i potrafisz pracować precyzyjnie? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim? Mamy dla ciebie świetną ofertę!!

    Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyslij swoje CV na adres mailowy [email protected]

    Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237

    Jednym z naszych klientów jest firma szyjąca fartuchy ochronne dla służby zdrowia. W związku z większym zapotrzebowaniem na te artykuły, poszukuemy osób potrafiących szyć na maszynach przemysłowych i nie tylko. Praca jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 - 17:00, w piątki od 8:00 do 15:00. Możliwość extra płatnych nadgodzin.

    Obowiązki:

      • przygotowywanie lekkich materiałów do szycia
      • zszywanie poszczególnych części fartuchów

    Wymagania:

      • doświadczenie w pracy z maszynami do szycia
      • precyzyjność i dokładność
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
      • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

      • stawka na początek €12,11 brutto za godzinę
      • przy 38 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- €300
      • na własnym zakwaterowaniu przy 38 godzinach wynagrodzenie netto +/- €430 na tydzień
      • stabilna praca w pełnym wymiarze godzin
      • cotygodniowe wypłaty
      • możliwość rozwoju i stałego kontraktu
      • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania 0,19€ za kilometr (powyżej 10km)
      • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
      • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
      • po 3 miesiącach współpracy organizujemy kurs języka holenderskiego
      • 25 dni płatnego urlopu
      • możliwość zakwaterowania

    O nas:
    OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

    Kliknij tutaj i aplikuj bezpośrednio na to stanowisko: https://orangejobs.nl/

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w De Run Metaalcoating

      De Run Metaalcoating specjalizuje się w obróbce wyrobów stalowych. Stali się ekspertami w ...

      Cena:
      €13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Pracownik sortowania w Herosie

      Heros to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży surowców wtórnych ...

      Cena:
      €13,45

      Elektryk w Canpack Netherlands

      Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i ...

      Cena:
      €21,30