Kitting magazynu

data ogłoszenia9 marca 2021
miasto ogłoszeniaWaddinxveen
Cena / Stawka godzinowa:
9.70€
Kitting jest stanowiskiem polegającym na kompletowaniu zamówień lub elementów konkretnego produktu.
Zadzwoń do NL Jobs

    Wypełnianie zamówień przez wstępne składanie pojedynczych przedmiotów w gotowe do wysyłki zestawy zamiast wybierania i pakowania tych pojedynczych przedmiotów w miarę przyjmowania zamówień jest znane jako kitting. Minimum 12 tygodni.

    Opis stanowiska

    Kitting jest stanowiskiem polegającym na kompletowaniu zamówień lub elementów konkretnego produktu i łączeniu ich razem w gotowy zestaw a następnie dostarczeniu tego zestawu do kolejnego etapu, jakim jest montaż. Ten etap pracy wykonywany jest przez tak zwany 3PL (Third Party Company).

    Procedura zgłoszeniowa

    Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zostaniesz zaproszony telefonicznie przez firmę NL Jobs na spotkanie do jednego z naszych biur rekrutacyjnych. Jeżeli odległość do biura będzie zbyt duża, rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się przez Skype. Podczas rozmowy NL Jobs przedstawi aktualną ofertę. Następnie wspólnie zaplanujemy Twoją podróż i pobyt w Holandii.

    Wymagania

    • Dyspozycyjność do pozostania na dłuższy okres czasu (minimum 12 tygodni)
    • Elastyczność w kontekście czasu
    • Prawo jazdy kat. B mile widziane

    Oferujemy

    • Cotygodniowe wypłaty
    • € 9,70 na godzinę
    • Zakwaterowanie: € 95,00 tygodniowo od osoby
    • Ubezpieczenie holenderskie: € 24,82 tygodniowo od osoby
    • Transport: Darmowy transport do pracy
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp