Kierowca (zmiany nocne)

data ogłoszenia4 listopada 2020
miasto ogłoszeniaAchtmaal
Zweryfikowany użytkownik
Kbti
Zadzwoń do Kbti

    Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje kierowcy kat. C + E kod 95.

    Opis stanowiska:
    - dostarczanie zamówień samochodem ciężarowym,
    - załadunek i rozładunek towarów,
    - inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

    Wymagania:
    - dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub francuskiego,
    - własne zakwaterowanie w okolicach Geel,
    - ważne prawo jazdy kat. C + E oraz kod 95,
    - własny transport do pracy,
    - znajomość i stosowanie zasad bezpieczeństwa,
    - wcześniejsze doświadczenie w pracy, jako kierowca ciężarówek,
    - gotowość do wykonywania innych zadań, jeżeli będzie to wymagane.

    Oferta:
    - stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
    - stawka podstawowa ustalana na podstawie doświadczenia zawodowego,
    - dodatek dla kierowców 1,51 euro/h netto,
    - praca na pełen etat (start w godzinach 22:00 – 01:00)
    - umowa belgijska, możliwość stałego kontraktu.

    Więcej informacji: +48 570 935 868

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [email protected] w temacie wpisując kierowca C Geel Belgia.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      data ogłoszenia16 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Pakowacz w Vetipak w Oss

      Cena:
      13,44
      miasto ogłoszeniaOss

      Pakowacz w NewForrest w Wijk bij Duurstede

      Cena:
      13,94
      miasto ogłoszeniaWijk bij Duurstede