Kierowca wózka bocznego RT

data ogłoszenia10 listopada 2022
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
14,00€
Zadzwoń do Anna

    Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku kierowcy wózka bocznego RT w firmie, która już od ponad 50 lat specjalizuje się we wszystkim, co można wymyślić dla zwierząt. Chodzi tutaj o różnego rodzaju akcesoria oraz przekąski dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i ryb. A także koszy dla psów po zabawki dla gryzoni i od drapaków po domki dla ptaków. Jest to firma, która chce tworzyć jak najwięcej „szczęśliwych chwil” między zwierzętami domowymi a ich właścicielami poprzez opracowywanie pięknych i zabawnych produktów oraz dostarczanie ich do ponad 40 krajów na całym świecie.

    STANOWISKO
    Każdego dnia pracownicy dbają o to, aby zamówienia naszych klientów były prawidłowo wysyłane. Przyczyniasz się do tego poprzez prawidłowe zbieranie zleceń i zgłaszanie ich gotowości. W ten sposób odgrywasz ważną rolę w firmie, ponieważ Twoja praca przyczynia się do uśmiechu zadowolonych klientów!
    Obowiązki na stanowisku pracy:
    • Obsługa wózka widłowego typu RT
    • Kompletowanie zamówień
    • Rozładunek/załadunek towaru
    • Porządkowanie/utrzymywanie w czystości magazynu

    OFERUJEMY
    • pracę na jedną zmianę (popołudniową lub dzienną)
    • stawkę 14,00€ brutto
    • dodatek zmianowy 20% po godzinie 18:00
    • długotrwałą współpracę
    • gwarantowane 40 godzin
    • tygodniowy system wynagrodzeń
    • opiekę koordynatorów mowiących w języku polskim

    WYMAGANIA
    • własne zakwaterowanie

    • własny transport do pracy

    KWALIFIKACJE
    • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
    • doświadczenie oraz certyfikat na wózek RT

    OSOBA KONTAKTOWA
    Anna Donajska-Pietraszewski 0630273855
    [email protected]

      Ogłoszenia

      Pracownik Produkcji Oousterhout

      Szukasz zatrudnienia na stałe Jesteś gotów na nowe wyzwanie w smacznej pracy?

      Cena:
      11-12.50
      data ogłoszenia31 stycznia 2023
      miasto ogłoszeniaOosterhout

      Pracownik produkcji w Tilburgu

      Szukasz pracy na poranną zmianę ze stałymi godzinami Zostań bohaterem produkcji. Koniecznie ...

      Cena:
      12-13,5€
      miasto ogłoszeniaTilburg

      Pracownik produkcji Drunen

      Chcesz zarabiać ponad 13 na godzinę? Dobrze trafiłeś! Oferujemy pracę w branży spożywczej w ...

      Cena:
      13-14 €
      miasto ogłoszeniaDrunen