JAK NOWA PRACA TO NAJLEPIEJ W DPD! APLIKUJ JUŻ DZIŚ! 11,81

data ogłoszenia27 maja 2022
miasto ogłoszeniaOirschot
Cena / Stawka godzinowa:
11,81
GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE
Zadzwoń do Kamil

    Szukasz nowej PRACY? A czy praca dynamiczna to może coś dla ciebie? Mamy pracę gdzie dynamika to jeden z elementów nazwy tej firmy. DPD Dynamic Parcel Distribution to bardzo dynamiczna paczka ludzi którzy poszukują nowych kolegów do pracy. To tutaj 300 tysięcy paczek dziennie jest sortowanych i rozsyłanych do odbiorców na całym świecie.

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    Świetna stawka godzinowa! €11,81 (wliczony dodatek wakacyjny).
    • Praca na pełen etat OD ZARAZ!
    • Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych.
    • Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej.
    • System zmianowy z dodatkami za pracę w nienormowanych godzinach.
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

    WYMAGANIA:
    • Dyspozycyjność na dłuższy okres.
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
    • Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
    • Dobrej kondycji fizycznej.

    TWOJE ZADANIA:

    Pracownicy będą sortować, ładować i rozładowywać paczki z ciężarówki na ciężarówkę. Pracownik jest planowany w tygodniu jak i w weekendy.

    INFORMACJE O FIRMIE:
    DPD to firma pocztowa, która przekształca swój biznes w dostawcę usług pocztowych i logistycznych w zakresie handlu elektronicznego. DPD jedna z największych firm pocztowych na świecie. W ich magazynach paczki i listy są sortowane, aby mieć pewność, że dotrą na właściwe miejsce.

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

      Order picker na magazynie spożywczym-13.73 euro brutto-bez języka!

      Praca na magazynie spożywczym Vomar na różnych działach

      data ogłoszenia29 maja 2022
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Order picker kosmetyków-również dla par !

      Praca na magazynie Krudivat - rownież dla par

      miasto ogłoszeniaEde

      Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

      Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy ...

      miasto ogłoszeniaMoerdijk