Inpakker / Pracownik produkcji

data ogłoszenia22 lutego 2021
miasto ogłoszeniaUtrecht
Cena / Stawka godzinowa:
320-400€
Orange Jobs
Zadzwoń do OrangeJobs

    Masz doświadczenie w pracach magazynowych lub produkcyjnych? Jesteś elastyczny i masz oko do detali? Szukasz stabilnej pracy na długo, a może nawet na stałę? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim? Mamy dla ciebie świetną ofertę!!

    Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyslij swoje CV na adres mailowy [email protected]

    Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237

    Jedna z wiodących firm na runku, specjalizująca sie w dostarczaniu produktów spożywczych do samodzielnego przygotowania posiłków w zaciszu domowym - pilnie poszukuje pracowników do pakowania produktów według zamówień. Firma działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 23:00. Gwarantowane 40 godzin tygodniowo (5 dni). Możliwość nagdodzin extra płatnych. Praca w temperaturze 2-4 stopni C.

    Obowiązki:

    • napełnianie pudełek świeżymi składnikami
    • kontrola jakości składników
    • kontrola zapasów - ewentualne zgłaszanie braków
    • dbanie by praca przebiegała zgodnie z przepisami HACCP
    • załadunek i rozładunek towarów

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy produkcyjnej (branża spożywcza)
    • dobra kondycja fizyczna i elastyczność
    • gotowość do pracy w chłodnych warunkach (2-4C)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
    • doświadczenie w pracy ze świeżymi produktami będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy

    Oferujemy:

    • stawka podstawowa €11,22 brutto za godzinę
    • przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- €320
    • na własnym zakwaterowaniu wynagrodzenie netto przy 40h pracy +/- €400
    • stabilna praca w pełnym wymiarze godzin + duża liczba extra płatnych nadgodzin
    • cotygodniowe wypłaty
    • możliwość rozwoju i stałego kontraktu
    • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania 0,19€ za kilometr (powyżej 10km), max €7,00 dziennie
    • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
    • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • po 3 miesiącach współpracy organizujemy kurs języka holenderskiego
    • 25 dni płatnego urlopu

    O nas:
    OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

    Kliknij tutaj i aplikuj bezpośrednio na to stanowisko: https://orangejobs.nl/pl/oferta/inpakker-pracownik-produkcji-320e-400e-netto-tyg-utrecht/

      Ogłoszenia

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk