Heerenveen – Budowa Domków Bungalow

data ogłoszenia29 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaMeppel
Cena / Stawka godzinowa:
11.50€
oszukujemy osób chętnych do podjęcia w spółpracy w charakterze stolarza

    Dla naszego klienta, producenta wysokiej klasy domków bungalow, poszukujemy osób chętnych do podjęcia w spółpracy w charakterze stolarza. Jesteś zainteresowany I posiadasz doświadczenie w branży stolarskiej? Zobacz co możemy zaoferować!

    Oferujemy:

    • €460,- netto/tydzień (możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia);

    • Tygodniowe wypłaty;

    • Opłacone ubezpieczenie zdrowotne;

    • Prywatny pokój w jednym z naszych domów, w pełni wyposażony;

    • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN oraz Holenderskiego konta bankowego;

    • Opiekę polskiego koordynatora.

    Obowiązki:

    • Dopasowywanie drewnianych desek, płyt (piłowanie, obcinanie, struganie);

    • Instalowanie i poprawki konstrukcji drewnianych;

    • Montaż płyt tapicerskich na domkach;

    • Montowanie drzwi, framug, podłóg, sufitów;

    • Wykończenie silikonem, klejem lub ramkami ozdobnymi.

    Wymagania:

    • Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym;

    • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym;

    • Doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi;

    • Prawo jazdy kategorii B (własne auto będzie dodatkowym atutem).

    Zainteresowany?

    Prześlij swoje CV z dopiskiem “BUNGALOW” na adres: [email protected]

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h