Dronten (prowincja Flevoland) Pracownik działu krojenia warzyw

data ogłoszenia9 września 2021
miasto ogłoszeniaRenswoude
Dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy zmotywowanych i sprawnych fizycznie pracowników do pracy przy krojeniu i pakowaniu świeżych warzyw.
Zadzwoń do Workstead

    Obowiązki:

    • Pakowanie sałatek
    • Mycie, cięcie i pakowanie warzyw
    • Przenoszenie cięższych rzeczy
    • Dbanie o czystość w miejscu pracy

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    • Dobra kondycja fizyczna
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Gotowość do pracy na dłuższy czas

    Oferujemy Ci:

    • Stawkę €10,55 + dodatki zmianowe
    • Tygodniowy system wypłat
    • Transport do pracy
    • Internetowy profil pracownika
    • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora
    • Pracę na dłuższy czas

    Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      ORDER PICKER od zaraz/VENLO!!!

      11,15 EURO/brutto

      data ogłoszenia28 września 2021
      miasto ogłoszeniaVenlo

      QUALITY CONTROL. Praca od zaraz!!!

      PRACA OD ZARAZ! :) Również dla par :)