Dodatkowa praca na magazynie Meer

data ogłoszenia19 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaEssen
Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje magazynierów.
Zadzwoń do Rekrutacja

    Miejsce pracy Meer

    Opis stanowiska:
    - ręczny załadunek i rozładunek kontenerów / ciężarówek,
    - układanie pudełek na paletach,
    - kontrola jakości produktów.

    Wymagania:
    - znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
    - zakwaterowanie w okolicy Meer (po stronie belgijskiej lub holenderskiej) oraz transport do pracy,
    - sprawność fizyczna.

    Oferta:
    - belgijska umowa,
    - praca na dzienną zmianę,
    - elastyczny grafik (możliwość pracy dodatkowej),
    - dodatek za dojazdy do pracy.

    Więcej informacji +48 570 935 868
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując rozładunek kontenerów Meer

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

      Ogłoszenia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaNijmegen

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia