DOBRA PRACA, GWARANTOWANE GODZINY ORAZ 20% ZNIŻKI NA ZAKUPY U KLIENTA!

data ogłoszenia30 września 2022
miasto ogłoszeniaVenlo
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
10,80
Niesamowita korzyść: jako Pracownik Logistyki otrzymasz 20% zniżki na wszystkie produkty u klienta!
Zadzwoń do OTTO

    Zróżnicowanie to główny atrybut tej firmy! Zostań Pracownikiem Logistyki u naszego klienta w Venlo.

    Asortyment jest ogromny i zróżnicowany - od mebli po zabawki, od produktów ogrodniczych po artykuły dla zwierząt domowych, od artykułów sportowych po artykuły biznesowe. W magazynie będziesz pracować w godzinach od 06:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 00:00.

    Niesamowita korzyść: jako Pracownik Logistyki otrzymasz 20% zniżki na wszystkie produkty u klienta! Zyskaj różnorodność i dołącz do tego entuzjastycznego zespołu!

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    •   Wynagrodzenie 10,80 euro za godzinę
    •   GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
    •   Możliwość rozwoju w firmie
    •   Podwyżka wynagrodzenia po 1,5 miesiąca
    •   Otrzymasz 20% zniżki na produkty u klienta
    •   Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    •   Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    •   Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    •   Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
    •   Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY
    •   Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    •   Program lojalnościowy z OTTO Rewards

    WYMAGANIA:
    •   Bądź sprawny, silny i pracowity
    •   Gotowy do pracy na wysokości 10 m
    •   Znajomość języka angielskiego lub polskiego
    •   Mieszkanie w okolicy Venlo

    TWOJE ZADANIA:
    Jako pracownik działu logistyki będziesz uczestniczył w procesie logistycznym w magazynie. Będziesz zbierać produkty za pomocą wózka widłowego lub EPT, rozładowywać i ładować kontenery oraz przygotowywać zamówienia dla klientów internetowych.

    INFORMACJE O FIRMIE:
    Nasz klient to jest międzynarodowym sprzedawcą internetowym produktów dla domu i ogrodu. Z magazynu w Venlo tysiące produktów są codziennie wysyłane na cały świat. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako Pracownik Logistyki!

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

    Sprawdź

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia01 października 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      Mieszkasz w Alkmaar lub okolicach ? Praca w piekarni czeka !

      Praca na magazynie Vomaru w piekarni !

      miasto ogłoszeniaAlkmaar