Dekarz lub pomocnik dekarza z doświadczeniem

data ogłoszenia8 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaUden
Cena / Stawka godzinowa:
11.70€
Dekarz lub pomocnik dekarza
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta z Uden oraz Gemert poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Oferujemy

    Uwaga : obowiązuje test na corona wirusa

    Wynagrodzenie :

    pomocnik dekarza (z min. rocznym doświadczeniem) : 11.70 brutto/ h

    dekarz z doświadczeniem: 12.47€ brutto/h - 14.64 €brutto/h ,w zależności od doświadczenia

    Zakwaterowanie : pokoje 1 i 2 osobowe, koszt : 95.00€ / tydzień (pracodawca wymaga depozytu w wysokości 5 €/ tydzień)

    Ubezpieczenie zdrowotne, koszt 26.15 € tygodniowo

    Umowę na warunkach holenderskich

    Płatny transport do pracy:

    wypożyczenie roweru 7,50 Euro/ tydzień

    wypożyczenie samochodu 30 Euro/ tydzień

    Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

    Możliwe ATV i ET

    Zakres obowiązków

    Nakładanie izolacji na dachach

    Okrywanie dachów membraną PCV lub EPDM

    Konserwacja i naprawa dachów

    Szeroko pojęte prace dekarskie

    UWAGA - PRACA NA WYSOKOŚCI

    Wymagania

    Doświadczenie w pracach na dachach płaskich - minimum 1 rok dla pomocnika / 5 lat dla specjalisty

    Doświadczenie jako dekarz lub pomocnik dekarza - minimum 1 rok dla pomocnika / 5 lat dla specjalisty

    Komunikatywna znajomość j.angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego - warunek konieczny

    Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

    Własne ubranie robocze i obuwie ochronne

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp