1, 2, 3 PRACA! I TO OD ZARAZ Z DOBRĄ STAWKĄ!

data ogłoszenia28 listopada 2021
miasto ogłoszeniaTilburg
Cena / Stawka godzinowa:
11,97
GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE ROZPOCZNIJ PRACĘ I ZDOBĄDZ 50% ZNIŻKI PRZEZ PIERWSZE 4 TYGODNIE NA OTTO ZAKWATEROWANIE!!!
Zadzwoń do Kamil

    Ta oferta pasuje do ciebie. Co powiesz na prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Super stawka i dodatki zmianowe to nie jedyne atuty tej pracy. Nasz klient to firma logistyczna, która zajmuje się całkowitym procesem logistycznym znanej marki odzieżowej. Zgłoś się już dziś do jednego z naszych rekruterów i zacznij pracę od zaraz.

    GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE
    ROZPOCZNIJ PRACĘ I ZDOBĄDZ 50% ZNIŻKI PRZEZ PIERWSZE 4 TYGODNIE NA OTTO ZAKWATEROWANIE!!!

    TWOJE ZADANIA:
    • Zbieranie zamówienia przy użyciu wózka EPT i skanera ręcznego
    • Pakowanie odzież i przygotowywanie jej do wysyłki

    CO MAMY DLA CIEBIE?
    • Atrakcyjną stawkę godzinową nawet €11,97 brutto (wliczony dodatek wakacyjny)
    • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień zawsze na czas
    • Pewne godziny pracy
    • Pracę w systemie trzyzmianowym – dostaniesz dodatki za pracę w godzinach porannych i nocnych!
    • Stały dostęp 24h na dobę do planu/ pasku wypłaty dzięki aplikacji MyOTTO
    • Jeżeli potrzebujesz zapewnimy również zakwaterowanie z transportem z/do pracy
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Dostęp do kursów językowych i szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish.
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards
    …ORAZ WIELE WIECEJ

    WYMAGANIA:
    • Komunikatywny język
    • Prawo jazdy kat B mile widziane
    Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

    Zainteresowany?  Zadzwoń jeszcze dziś!
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Order picker 13.54 euro brutto-od zaraz-bez języka !

      Praca na magazynie spożywczym jako order picker na różnych działach !

      Cena:
      13.54
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

      Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy ...

      miasto ogłoszeniaMoerdijk